Návod pro objednání individuální lekce plavání MUP

Volné termíny pro individuální lekce jsou v kalendáři zobrazeny zeleně. Volné termíny na lekci společné s jiným zájemcem – sdílená lekce jsou zobrazeny modře. V jiných (než zeleně nebo modře označených) termínech individuální výuka možná není! Pokud nejsou v zobrazeném týdnu žádné volné termíny (žádná zelená nebo modrá políčka), potom jsou již všechna místa daný týden obsazena. Podívejte se na následující týden. Kalendář je aktuální vždy na 2 týdny dopředu.

Jak si objednat individuální lekci ?

1) Vyberte si v kalendáři volný termín = zelené nebo modré pole (vysvětlení výše). Kalendář je aktuální vždy na 2 týdny dopředu.

2) Kliknutím na pole zobrazíte podrobnosti včetně informace, na jakém bazénu může být lekce uskutečněna. V případě společné výuky s jiným zájemcem (sdílená lekce = modré pole) pak i plaveckou úroveň spoluplavce(ů)

3) Pro objednání lekce vyplňte níže uvedený poptávkový formulář, kde uveďte své jméno, telefon a požadovaný termín lekce nebo zavolejte na telefonní číslo 739 147 076 (případně 724 134 337). Kalendář není interaktivní, vždy je nutno požadovaný termín zapsat ručně do textu objednávky (pole „Vaše zpráva“)

Při první objednávce, prosíme, uveďte do textu své plavecké dovednosti.

Seznam bazénů, na kterých je možné individuální výuku provádět.

Praha 1 – Bazén Axa
Praha 6 – Bazén Strahov
Praha 7 – Bazén Výstaviště
Praha 8 – Bazén Šutka
Praha 9 – Bazén Hloubětín

Výuku je možné také provádět v soukromých bazénech (u vás doma)

Objednávka lekce

Vaše jméno:

Email:

Telefon: (bez mezer)

Požadovaný termín (datum,čas) a bazén:

Předmět: Objednávka lekce

Vaše zpráva:

Opište kontrolní kód:

captcha