Návod pro objednání individuální lekce plavání MUP

Volné termíny pro individuální lekci jsou v kalendáři zobrazeny zeleně. Volné termíny na lekci společné s jiným zájemcem (který je již na daný termín přihlášen a hledá spoluplavce) – sdílená lekce jsou zobrazeny modře. V jiných (než zeleně nebo modře označených) termínech individuální výuka možná není!

Volné termíny:

Kalendář není interaktivní. Vždy je nutno požadovaný termín zapsat ručně do formuláře níže !

Objednávka lekce

(odpovíme rychle, během několika hodin)

Vaše jméno:

Email:

Telefon: (bez mezer)

Požadovaný termín (datum,čas) a bazén:

Chci najít spoluplavce

Předmět: Objednávka lekce

Zpráva (kdo bude plavat, jeho schopnosti...)

Opište kontrolní kód:

captcha


Postup objednání individuální lekce

1) Vyberte si v kalendáři výše volný termín = zelené pole nebo modré pole = sdílená lekce (vysvětlení výše). V jiných (než zeleně nebo modře označených) termínech individuální výuka možná není ! Kalendář je aktuální na cca 1 týden dopředu. Pokud je v kalendáři zobrazen souvislý rozsah volných termínů delší než 60 minut, není nutné objednávat celý tento volný blok. Standardní lekce trvá 60 minut. Minimální délka lekce k objednání je 60 minut.

2) Kliknutím na pole (zelené, modré) zobrazíte podrobnosti včetně informace na jakém bazénu může být lekce uskutečněna. V případě společné výuky s jiným zájemcem (sdílená lekce = modré pole) pak i plaveckou úroveň spoluplavce(ů).

3) Pro objednání lekce vyplňte níže uvedený poptávkový formulář nebo zavolejte na telefonní číslo 739 147 076 (případně 724 134 337). Kalendář není interaktivní. Vždy je nutno požadovaný termín zapsat ručně do formuláře objednávky (pole „Požadovaný termín“). Pokud chcete najít spoluplavce do výuky a rozdělit tak náklady na instruktora dle ceníku , pak zaškrtněte pole „Chci najít spoluplavce“. Při první objednávce, prosíme, uveďte do textu své plavecké dovednosti.

4) Lekce je závazně objednána až po potvrzení z naší strany (potvrdíme mailem nebo telefonicky)

! Objednanou lekci lze zrušit nejpozději 24 hodin před jejím zahájením ! V případě pozdního zrušení bude lekce účtována jako odučená.

Seznam bazénů, na kterých je možné individuální výuku provádět:

Praha 4 – Podolí, Podolská 74 – pouze venkovní bazén (poplatek bazénu +100,- Kč k ceně výuky)
Praha 6 – Hotel Pyramida, Bělohorská 24 (ÚT 13:00-14:00,ST 12:45-13:45)
Praha 9 – Bazén Hloubětín, Hloubětínská 80