Návod pro objednání individuální lekce plavání MUP

Volné termíny pro individuální lekce jsou v kalendáři zobrazeny zeleně. Volné termíny na lekci společné s jiným zájemcem (který je již na daný termín přihlášen a hledá spoluplavce) – sdílená lekce jsou zobrazeny modře. V jiných (než zeleně nebo modře označených) termínech individuální výuka možná není! Pokud nejsou v zobrazeném týdnu žádné volné termíny (žádná zelená nebo modrá políčka), potom jsou již všechna místa daný týden obsazena. Podívejte se na následující týden.

Postup objednání individuální lekce

1) Vyberte si v kalendáři (níže) volný termín = zelené nebo modré pole (vysvětlení výše). Kalendář je aktuální na cca 1 týden dopředu. Pokud je v kalendáři zobrazen souvislý rozsah volných termínů delší než 60 minut, není nutné objednávat celý tento volný blok. Standardní lekce má 60 minut.

2) Kliknutím na pole zobrazíte podrobnosti včetně informace, na jakém bazénu může být lekce uskutečněna. V případě společné výuky s jiným zájemcem (sdílená lekce = modré pole) pak i plaveckou úroveň spoluplavce(ů).

3) Pro objednání lekce vyplňte níže uvedený poptávkový formulář nebo zavolejte na telefonní číslo 739 147 076 (případně 724 134 337). Kalendář není interaktivní, vždy je nutno požadovaný termín zapsat ručně do formuláře objednávky (pole „Požadovaný termín“). Pokud chcete najít spoluplavce do výuky a rozdělit tak náklady na instruktora dle ceníku , pak zaškrtněte pole „Chci najít spoluplavce“.

Při první objednávce, prosíme, uveďte do textu své plavecké dovednosti.

! Objednanou lekci lze zrušit nejpozději 24 hodin před jejím zahájením ! V případě pozdního zrušení bude lekce účtována jako odučená.

Seznam bazénů, na kterých je možné individuální výuku provádět:

Praha 1 – Bazén Axa
Praha 4 – Podolí (+ poplatek bazénu 100,- Kč k ceně výuky)
Praha 9 – Bazén Hloubětín

Výuku je možné také provádět v soukromých bazénech (u vás doma)

Volné termíny pro pracovní dny jsou aktuální cca 3 dny předem, pro víkendové termíny 1 týden dopředu. Kalendář není interaktivní, vždy je nutno požadovaný termín zapsat ručně do formuláře objednávky níže.

Objednávka lekce

Vaše jméno:

Email:

Telefon: (bez mezer)

Požadovaný termín (datum,čas) a bazén:

Chci najít spoluplavce

Předmět: Objednávka lekce

Vaše zpráva:

Opište kontrolní kód:

captcha